Prosím o strpení, pracuji opravdu usilovně...
INSTITUT BERNARDA BOLZANA
Otevřené kurzy
Kurzy na míru
Náhradní plnění

Kontakty

Personální obsazení:


Kontakt Pondělí - čtvrtek od 9.00 do 17.00 hodin 608 100 111
Pátek od 9.00 do 13.00 hodin
Vedení společnosti Ředitelka společnosti 
PhDr. Eva Maříková, MBA  marikova@ibb.cz
Asistentka ředitelky společnosti  
Dana Pavlíková 608 879 608 asistentka@ibb.cz
Organizační oddělení Manažerka
Kateřina Bémová  608 879 579 organizacni@ibb.cz
Klientská podpora 
Bc. Adéla Vaňharová 608 879 501ibb@ibb.cz
Dokumentátor
Bc. Adéla Vaňharová 608 879 501archiv@ibb.cz
Koordinátor zajištění služeb
Ing. Pavel Novotný  608 879 606objednavky@ibb.cz
  info@ibb.cz
Technik BOZP a PO
Bc. David Dvořák   info@ibb.cz
Oddělení vzdělávání Manažer 
Mgr. Vavřinec Sklenář  608 879 989sklenar@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání České Budějovice
Jaroslava Teľváková  608 879 768 cbudejovice@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Jihlava
Alena Lněničková DiS. 608 879 911 jihlava@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Morava
Ivana Zahradníčková  608 879 389 morava@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Ostrava
Radka Lankočí  608 879 711 ostrava@ibb.cz
Bc. Růžena Lankočí  608 879 711 ostrava@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Plzeň a Karlovy Vary
Monika Reissichová  608 879 738 plzen@ibb.cz
Jana Hrušková  
Koordinátor vzdělávání Praha 
Zdenka Ambrozová praha@ibb.cz
Pavel Milický 608 879 739praha@ibb.cz
Ing. Marcela Viganová 608 879 900praha@ibb.cz
Ekonomické oddělení Manažer
Bc. Tomáš Lojek  608 879 909 lojek@ibb.cz
Účetní
Jana Pencová  608 879 344 faktury@ibb.cz
Dagmar Sklenářová  
Ekonom - agenda osvědčení
Ing. Stanislava Hartová   osvedceni@ibb.cz
PR oddělení PR manažer
Hubert   ibb@ibb.cz

                                                                                     
                                                       
                            
Toto je náš Hubert, velmi nerad telefonuje, je obtížně k zastižení,
protože je stále na nějakém školení, ale hrozně rád píše.
Pokud mu chcete udělat radost, napište mu
na ibb@ibb.cz.