Prosím o strpení, pracuji opravdu usilovně...
INSTITUT BERNARDA BOLZANA
Otevřené kurzy
Rekvalifikace
Kurzy na míru
MBA

Personalia

 Personální obsazení:  

Kontakt Pondělí - čtvrtek od .00 do 17.00 hodin 608 879 608
Pátek od 9.00 do 13.00 hodin
Vedení společnosti Ředitelka společnosti 
PhDr. Eva Maříková, MBA  608 887 997 marikova@ibb.cz
Asistentka ředitelky společnosti  
Dana Pavlíková  608 879 608 asistentka@ibb.cz
Organizační oddělení Koordinátor zajištění služeb
Bc. Pavla Matoušová  608 879 579 objednavky@ibb.cz
Koordinátor
Pavla Šrámková  608 879 579 ibb@ibb.cz
Dokumentátor
Ing. Helena Schusterová  608 879 700 archiv@ibb.cz 
Technik BOZP a PO
Bc. David Dvořák   info@ibb.cz
Oddělení vzdělávání Manažer vzdělávání
Mgr. Vavřinec Sklenář  608 879 989 sklenar@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Brno
Bc. Miluše Bajerová  608 879 499 brno@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání České Budějovice
Jaroslava Teľváková  608 879 768 cbudejovice@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Hradec Králové a Pardubice
Bc. Olga Babčanová  608 879 211 pardubice@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Jihlava
Alena Lněničková DiS.  608 879 911  jihlava@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Liberec 
Pavla Šmídlová  608 879 501 liberec@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Olomouc a Zlín
Ivana Zahradníčková  608 879 389 olomouc@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Ostrava
Radka Lankočí  608 879 711 ostrava@ibb.cz
Bc. Růžena Lankočí  608 879 711 ostrava@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Plzeň a Karlovy Vary
Monika Reissichová  608 879 738 plzen@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Praha 
Pavel Milický  608 879 739 praha@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Ústí nad Labem
Gabriela Matoušková  608 879 734 usti@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání
 

Ekonomické oddělení Ekonomický manažer
Bc. Tomáš Lojek  608 879 909 lojek@ibb.cz
Účetní
Jana Černá  608 879 344 faktury@ibb.cz
Dagmar Sklenářová  
PR oddělení PR manažer
Hubert   ibb@ibb.cz
Technik
Tomáš Hradilík   info@ibb.cz

                                                                                     
                                                       
                            
Toto je náš Hubert, velmi nerad telefonuje, je obtížně k zastižení,
protože je stále na nějakém školení, ale hrozně rád píše.
Pokud mu chcete udělat radost, napište mu
na ibb@ibb.cz.