Prosím o strpení, pracuji opravdu usilovně...
INSTITUT BERNARDA BOLZANA
Otevřené kurzy
Rekvalifikace
Kurzy na míru
MBA

Personalia

 Personální obsazení:  

Kontakt

Pondělí - čtvrtek od 8.00 do 17.00 hodin

 608 879 608

Pátek od 9.00 do 13.00 hodin

Vedení společnostiŘeditelka společnosti 
PhDr. Eva Maříková, MBA 608 887 997marikova@ibb.cz
Asistentka ředitelky společnosti  
Dana Pavlíková 608 879 608asistentka@ibb.cz
Organizační odděleníKoordinátor zajištění služeb
Bc. Pavla Matoušová 608 879 579objednavky@ibb.cz

Koordinátor

Pavla Šrámková 608 879 579ibb@ibb.cz
Dokumentátor  
Ing. Helena Schusterová  608 879 700archiv@ibb.cz 
Technik BOZP a PO
Bc. David Dvořák info@ibb.cz
Oddělení vzděláváníManažer vzdělávání
Mgr. Vavřinec Sklenář 608 879 989sklenar@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Brno a Jihlava
Bc. Miluše Bajerová 608 879 499brno@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání České Budějovice
Mgr. Kamila Podlahová 608 879  768

cbudejovice@ibb.cz

Koordinátor vzdělávání Hradec Králové a Pardubice
Bc. Olga Babčanová 608 879 211pardubice@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Liberec 
Pavla Šmídlová 608 879 501liberec@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Olomouc a Zlín
Ivana Zahradníčková
 608 879 389olomouc@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Ostrava
Radka Lankočí 608 879 711ostrava@ibb.cz
Bc. Růžena Lankočí 608 879 711ostrava@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Plzeň a Karlovy Vary
Monika Reissichová 608 879 738plzen@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání Praha 



Koordinátor vzdělávání Ústí nad Labem
Gabriela Matoušková 608 879 734usti@ibb.cz
Koordinátor vzdělávání

 

 

Ekonomické odděleníEkonomický manažer
Bc. Tomáš Lojek 608 879 909lojek@ibb.cz
Účetní
Jana Černá 608 879 344faktury@ibb.cz
Dagmar Sklenářová 
PR odděleníPR manažer
Hubert ibb@ibb.cz
Technik
Tomáš Hradilík info@ibb.cz
Pavel Milický info@ibb.cz

                                                                                     
                                                       
                            
Toto je náš Hubert, velmi nerad telefonuje, je obtížně k zastižení,
protože je stále na nějakém školení, ale hrozně rád píše.
Pokud mu chcete udělat radost, napište mu
na ibb@ibb.cz.